Kókuszos puszedli:: 30 dkg liszt, 10 dkg darált dió, 10 dkg kókuszreszelék, 10 dkg cukor, 1 cs. vaníliás cukor, 25 dkg vaj, {ráma }
A hozzávalókat jól összedolgozzuk, A tésztából diónyi gombócokat formálunk, és egy sütőpapíros lemezhez nyomjuk egy picit, hogy az alja sima legyen. Előmelegített sütőben {180 fokon } 20 percig sütjük. Mikor kihűlt félig felvert 1 tojásfehérjével lekenjük a tetejét és kókuszreszelékbe forgatjuk. Ha megszáradt a teteje jól zárható dobozba tároljuk fogyasztásig, és így tároljuk míg el nem fogy. Egy tálcányi egy adag. Én egyszerre 3 adagot készítek mert fogy rendesen, gyors, olcsó, kiadós, és ha váratlan vendég jön, kávé, tea mellé kínálhatjuk vele.
Először a töltelékeket készítjük el, az alábbi módon. Mindkettő ugyanolyan formán készül csak az ízesítése tér kicsikét el. 0,5dl tejet felforrósítunk és elkeverjük benne az 5dk...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Elkészítés: Keverjük össze a mandulalisztet, kókuszzsírt, tojást, xilitet, sót, sütőport. A tészta akkor jó, ha könnyen lecsúszik a kanálról (szükség esetén adható hozzá kókusztej...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű