1,5 csirkemell
4 ek ketchup
4 ek olívaolaj
2 ek méz
4 ek baracklekvár
tariyake szósz
1 kk fahéj
1 kk fokhagymapor
só
bors
étkezési keményítő -végén kell a szósz sűrítéséhez
Csirkemellet felszeletelni,sózni,borsozni. A tepsibe olajat öntünk. Hozzávalókból szószt készítünk,belemártjuk a húst és a tepsibe tesszük egymás mellé. Lefedve sütjük 180 fokon 40 percig. Szósz nagy részét kiszedjük és keményítővel besűrítjük.
Rizzsel,húsok alá hagyma karikával is finom.
A csirkecombokat tisztítás után, bőrösen, beletesszük egy tálba. Hozzátesszük a hagymák kivételével az összetevőket, és összekeverjük, állni hagyjuk 1 órát. Az idő leteltével egy...
Elkészítési idő: 1 óra 15 p Nehézség: Könnyű
A csirkemellet hosszúkás darabokra vágjuk, kicsit besózzuk. (De csak óvatosan azzal a sóval, mert a szalonna is sós, nehogy elsózzuk az ételt.) A jénai alját bacon szalonnával kir...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű