600 g csirkemellfilé
1 fej vöröshagyma
5 paradicsom
250 g sajt
4 evőkanál majonéz
ízlés szerint só
¼ teáskanál bors
Vágjuk fel vékony szeletekre a csirkemellet és mindkét oldalát klopfoljuk ki egy kicsit. Közben melegítsük elő 200 fokra a sütőt és a csirkemell szeleteket helyezzük egy sütőpapírral bélelt tepsibe. Sózzuk, borsozzuk, majd kenjük meg majonézzel.
Vágjuk apró kockákra a hagymát, majd szórjuk a hús szeletek tetejére, amire tegyünk karikára vágott paradicsomot.
Végül szórjuk meg sajttal a tetejét és mehet a sütőbe. Körülbelül 20 perc alatt kész.
Elkészítése: A rizst megmossuk, majd sós vízben megfőzzük. Egy másik edényben puhára főzzük a húst, leszűrjük és felszeleteljük. A húst és a zöldségeket összekeverjük a megfőtt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A húst nagy szeletekre vágjuk és átkenjük a fűszerekkel. A hagymát megtisztítjuk, felszeleteljük és olajon megpirítjuk, majd a csirkét is pirítjuk 3-4 percig. A mustárt hozzákeverj...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű