1 fej káposzta,
3-4 db sárgarépa,
Kígyó uborka,
10% ecet,kb.
2 kanál cukor,
Só
Reszeld le jó vékonyra a káposztát (torzsáját nem)
Reszeld, hozzá a sárgarépát az uborkát sózd meg egy kicsit,
Hagyd állni, hogy levet ereszen.
Két kanál 10% ecetet önts rá és kb. 2 kanál cukrot, keverd át jól (kóstold meg, ha még kel hozzá ecet vagy cukor tegyél még hozzá).
Tehetsz hozzá még akár fokhagymát és köményt is, én most ezeket ki hagytam.
Tedd a hűtőbe legalább 1 órára, utána fogyasztható is
Először a káposztát csíkozzuk fel. megtisztított répát nagy lyukú reszelőn reszeljük le és adjuk hozzá. Jól keverjük össze őket. Először a porcukorhoz adjuk hozzá a sót, borsot,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összevágjuk és összekeverjük
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
A krumplit megtisztítjuk, majd felkockázzuk és megfőzzük sós vízben, végül leszűrjük és hűlni hagyjuk. A hagymát felkarikázzuk és félretesszük A tejfölt, a mustárt, a kristálycuk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű