1 közepes cukkini (én raktam bele még kb 2 ujjnyi reszelt sárgarépát is a színe miatt)
-fél dl víz
-3 púpos ek. zselatin
-só
-1 ek. friss citromlé
-1 ek. kókuszzsír
A cukkinit meghámoztam, és felkockáztam, hozzáadtam a reszelt sárgarépát, ráöntöttem a vizet és fedő alatt pár perc alatt puhára pároltam.
Ekkor leszűrtem, beletettem a turmixgépbe és simára turmixoltam.
Hozzáadtam a zselatint, sót, és a citromlevet és ezzel is jól összeturmixoltam. Kóstolgattam közben, hogy elég sós lett-e.
Egy téglalap alakú üvegtálat kibéleltem szilikonos sütőpapírral és beleöntöttem a még meleg masszát.
Éjszakára a hűtőben hagytam, reggelre szépen szeletelhető lett.
Lesikálva, fóliába csomagolva betettem a 4 óriás krumplit a sütőbe. 180 C fokos sütőben sütöttem majdnem egy órán át.A vaj felén, közepes tűzön addig sütöttem a kolbászt, hogy el k...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A párizsit kb. 1 cm vastagságúra szeleteljük. Lisztbe, tojásba és zsemlemorzsába forgatjuk. Forró olajban mindkét oldalát aranybarnára sütjük.
Elkészítési idő: 20perc Nehézség: Könnyű
A hidegre behűtött tejszínt elkezdjük felverni a robotgéppel, majd ha félig felvertük hozzáadjuk a pudingport. Hamar finom masszát kapunk, majd a gőz felett megolvasztott étcsokolá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű