Piskótához:37×31 tepsi
6 db tojás
12 dkg cukor
12 dkg finom liszt(átszitálva)
3 dkg kakaó(Holland)
1 csomag sütőpor
1 mokkás kanál szóda bikarbóna
Töltelék:
15 dkg kókuszreszelék
30 dkg vaj
25 dkg porcukor
1 csomag vanília puding
2-3 evőkanál kókusz aroma
3 dl tej
Tetejére:
Kókuszreszelék+olvasztott csoki
A piskótához a tojásokat kettéválasztom a fehérjét elkezdem habbá verni ha félig felvertük hozzáadagolom a cukrot és kemény habbá felverjük,majd a robotgépünket lejjebb vesszük és egyesével hozzáadom a tojássárgáját.A lisztel elkeverjük a sütőport,szódabikarbónát,és nagyobb fejű kanál segítségével,laza mozdulatokkal hozzáadagoljuk a felvert tojáshoz,hogy ne törjön össze a habunk.
Sütőpapíros tepsibe öntöm előmelegített sütőben 180 fokon sütöm,ha megsült még melegen feltekerem.
A krémhez a pudingot a tejjel sűrűre főzöm,majd a gázról levesszük és 5 dkg vajat kókuszaromát hozzákeverem,hagyom jól kihűlni.Addig a maradék 25 dkg vajat a porcukorral habosra keverem,a kihűlt pudingot és kókuszreszeléket hozzáadom és jól összekeverem.
A lapunkat a több mint a fele krémmel töltöm,feltekerem majd a maradék krémet a külsejére kenem csikózom,olvasztott csokival díszítem kókuszreszelékkel szórom.
Hűtőbe rakom dermedés után szeletelem.
A hozzávalókat összegyúrjuk, két részre osztjuk. Az egyikhez hozzákeverjük a kakaót. Egy éjszakát a hűtőben pihentetjük, majd fél cm vastagra nyújtjuk és sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Alle Zutaten für den Teig mit einem Handrührgerät verrühren. Den Teig gleichmäßig auf einem mit Backpapier ausgelegten Backblech (ca. 30 cm x 40 cm) verteilen Die Zutaten für die...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztát néhány órával sütés előtt kell összekeverni, hogy a liszt jól megduzzadhasson. Ha azt akarjuk, hogy a palacsinta könnyű legyen, és a sütéshez már ne kelljen zsiradékot ha...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű