2 dl tej
2 dl szódavíz
4 db közepes nagyságú burgonya
2 db tojás
1 csipet só
étolaj a kikenéshez
A lisztből, tojásból, tejből, szódából palacsinta tésztát keverünk. Megsózzuk. Simára keverjük.
Még pihen a tészta, a krumplit uborkareszelőn belereszeljük a kiolajozott tepsibe.
Leöntjük a palacsinta tésztával.
Kb. 25- 30 perc alatt szép ropogósra sütjük.
A tepsiben 4 x 4 darabra vágjuk. A fenti mennyiségből 2 gáztepsi mennyiség lesz! Jó étvágyat!
Szabó György 81 éves és teljesen egészséges. A lányának adja át tudását, hogy továbbvigye az Ő gyógyító munkáját. Rajtuk kívül van még egy asszony, akit úgy hívnak, hogy Reza a...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A tejet forrásig mikrózzuk, belekeverjük a vanilia aromát, a fahéjat, az eritritet vagy mézet és a pici sót. Belerakjuk a kuszkuszt, összekeverjük, megszórjuk a kakaóporral. Megvár...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű