5 dl. tejszin
10 dkg. étcsoki
2 cs. vaniliáscukor
5 dkg. zselatin
A tejszint a csokit a cukrot addig forraljuk mig a csoki el nem olvad.
A zselatint a leirása szerint hozzáadjuk.
Poharakba töltjük és hagyjuk kihűlni, pár órára hűtőbe tesszük.
A fehér rész úgy készül mint a barna csak csoki nélkül.
A csokis réteg megszilárdulása után kanalazzuk a tetejére.
A tészta hozzávalóit összegyúrjuk. 6 cipóra osztjuk. 3-at mákkal, 3-at dióval töltünk. Tekerjük, tepsiben pihentetjük, fakanál végével lyukasztjuk. NEM előmelegített sütőben sütjük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta hozzávalóit összegyúrom annyi tejjel, hogy jól nyújtható tésztát kapjak. Elosztom 4 egyenlő részre, és mindegyiket kinyújtom 24 × 22 cm-es lappá. Margarinnal kikent tepsib...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű