60 dkg liszt
3 dkg porélesztő
2 kávéskanál só
1 kávéskanál cukor
1 dl olaj
3 dl víz
reszelt sajt
Beteszem a hozzávalókat a kenyérsütőgépbe, beindítom a dagasztóprogramot, majd 30 percig kelesztem, átteszem a kivajazott kenyérformába és tovább kelesztem, majd vízzel megspriccelem, megszórom a tetejét reszelt sajttal és 180 fokon, 25-30 percig sütöm.
A lisztet átszitáljuk tgeyuk bele a sikért, a sót, keverjük össze, majd mehet bele a tej a víz az olaj a cukor és végül az élesztő. Kezdődhet a dagasztás kézzel vagy géppel. Ezut...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Az élesztőt futtassuk fel egy kevés tejjel és cukorral. A többi hozzávalót a tej kivételével tegyük egy tálba. Ha az élesztő felfutott adjuk a többi hozzávalóhoz. A tejet fokozato...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű