1,50 kg csirke
1 fej hagyma
fél citrom
só, bors
vaj
A csirkét megmossuk, szárazra töröljük kivül-belül, majd besózzuk, borsozzuk a belsejét és beletesszük a hagymát és a fél citromot. A vajat megsózzuk, borsozzuk és a csirkét bekenjük vele. A tepsit kibélelem alufóliával, rácsot teszek bele, aláöntök egy kis vizet, vagy csirkelevest és a mellével lefelé helyezem rá a csirkét, majd 30 perc múlva megfordítom. Előmelegített 200 fokos sütőbe sütöm egy órát.
A csirke darabokat megmostam, fazonra igazítottam. A zöldségeket megtisztítottam, falatnyi darabokra vágtam, de nem aprókra. Összeállíttottam a pácot. A húsokat egy kevés olajon...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
A kiklopfolt csirkemellszeletek sózzuk, borsozzuk. Az olajat egy tepsibe öntjük, ráfektetjük a hússzeleteket, majd lefóliázzuk vagy fedővel lefedjük a tepsit, és 220 fokra előmele...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
-bébispenótot megfőztem es turmixoltam -a levében kifőztem a rizst -brokkolit, pórét, csibemellet megpároltam zellerlevéllel -aztán mindent egybekevertem a leveleken kívül
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű