60 kg liszt, 3 dkg élesztő, 4 dl tej, 5 dkg vaj, 1 ek. cukor, 1 ek. só. Dagasztás, duplájára kelesztés, majd négy darabra osztjuk, gömbölyitjük, pihentetjük, formázzuk. Sütőpapírral bélelt tepsibe tettem, sütőt 200 fokra melegítettem, addig pihent letakarva, majd két ferde vágás, vizes spriccelés és kb. 20-25 perc sütés, ismét vizzel spriccelés, rácson hagytam kihűlni.
50 dkg liszt, 1 kk so,1 kk szaritott oregano,3 dl viz, 3 ek olivaolaj,25 gram eleszto. Rugalmas tesztat dagasztunk belole.(mivel minden orszagban mas a liszt, elkepzelheto, hogy v...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. lépés: Keverjük össze a hozzávalókat a fenti sorrendben a szalámi és a kókuszzsír kivételével. 2. lépés Forrósítsunk kókuszzsírt egy serpenyőben. Tegyünk középre egy szelet sza...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű