- 1kg őszibarack
- egy csipet só
- fél vagy egy csomag vanilíás cukor vagy fél rúd vanília
- 1 evőkanál görög vagy natúr joghurt
- 2 dl tej
- fél deci / 1 deci víz
- 1 kávéskanál fahéj
- citromlé ízlés szerint
1. Őszibarack héját leszedjük,felaprítom,bele a turmixgépbe és egyet turmixolok rajta.
2. Mehet bele a cukor,só,joghurt,tej, fajéj-> mixelek -> mehet bele a víz,megint keverek rajta
Rakhatok bele kis citromlevet is,hogy savanyítson rajta.
A püspökkenyérformát kizsírozzuk, kilisztezzük. A gyümölcsöt apró kockára vágjuk. A mazsolát megtisztítjuk, forró vízzel megmossuk, ruha között megszárítjuk. A csokoládét kistányér...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
a szalonnát kockákra, a sóskát laskára vágjuk kevés olajon a szalonnát megpirítjuk, rászórjuk a sóskát, addig kavarjuk, míg a sóska színe megváltozik (sötétzöld) megszórjuk sóval...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű