50 dkg liszt
1 tk só
1 tk cukor
20 g élesztő
3,5 dl tej
1 ek joghurt vagy tejföl
1/2 ek vaj
1/2 sütőpor
Tej cukor élesztő és én teszek hozzá egy ek lisztet ezt hagyom szépen megindulni
A Dagasztóba alulra a só rá a liszt, sütőpor, a vaj, majd a megindult tej
Alaposan kudagasztom, akkor jó ha laza a szerkezete, ha kívánja a liszt kicsi langyos víz mehet hozzá 50 percet hagytam kelni, majd 100 g darabokra vagtam, kigömbölyitem 20 percet kendővel letakarva pihentetem
Olajozott lapon nagyon vékonyra nyújtva feltekerem kifli formára...igy is hagyom 30 percet a tepsit kelni... Alaposan lefujom vizzel és 220 fokon készre sütöttem, gőzös sütöbe.
1. A hozzávalókat összekeverjük egy kevés sóval és annyi vízzel összegyúrjuk, amennyit felvesz, hogy jól formázható tésztát kapjunk. 2. 15 percig pihentetjük, majd 5 részre vágju...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A tészta hozzávalóit összegyúrjuk, majd hozzáadjuk a tejben felfuttatott élesztőt is, és kb. 1 óráig pihentetjük. 2. A tésztát vékonyra nyújtjuk, majd nagyméretű pohárral vagy...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű