görögdinnye
citromfű, menta
jégkockák
Vannak a nyárnak olyan napjai, amikor legszívesebben mindent hideg folyadékként fogyasztanánk. Ilyenkor készítsünk italt a dinnyéből is. Ezekbe az italokba az ízetlenebb példányokat is elhasználhatjuk, hiszen akár édesíthetjük is.
A jól behűtött dinnyét vágjuk szeletekre és egy villával kaparjuk ki a magjait.
Az egészben ez a legtöbb munkát igénylő lépés, de nem lehet kihagyni. A felkockázott gyümölcshúst tegyük turmixgépbe vagy a botmixerrel pépesítsük simára. Néhány citromfű és/vagy menta levelet vágjunk csíkokra és azt is turmixoljuk bele. Az így elkészült dinnyeital meglepően hasonlít a paradicsomlére, jókedvű társaságban lehet bazsalikomlevéllel díszítve kínálni, a fényképezőgépet készenlétben tartva.
A koktélhoz erősen lehűtött, lehetőleg fagyos pezsgőt használjunk. Öntsük a baracklevet, majd a cukorszirupot egy lehűtött pezsgőspohárba.Töltsük fel pezsgővel és kavarjuk meg fin...
Elkészítési idő: 5 perc Nehézség: Könnyű
A banánt meghámozzuk és felkarikázzuk. Turmixgépbe tesszük, hozzáadjuk a jégkockát, a kakaóport és a csokis szójatejet. Az egészet összeturmixoljuk, majd poharakba töltjük. A tet...
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat turmixgépbe öntjük, majd az egészet addig keverjük, míg homogén állagú lesz az ital. Ízlés szerint virágporral is vegyíthetjük – pohárba adagolva fogyasztjuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű