Fagylalt:
50 ml kesudió
2 dl víz
8-12 szem datolya
1 db vanília rúd
1 db banán
6 db érett őszibarack
1 ek kókuszolaj
csipet só
csipet fahéj (elhagyható)
Karamellszósz:
6 ek dió apróra darabolva
1 db őszibarack apróra darabolva
Tegyük turmixgépbe a kesudiót, vizet, datolyát és az egész vanília rúdat. Természetesen lehet csak a vanília kikapart belsejét használni és ha túl hosszú a vanília rúd akkor kevesebb is elég bele. Pépesre turmixoljuk, tegyünk félre 3-4 ek pépet egy tányérba, ebből fogjuk elkészíteni a karamellszószt.
A maradék kesudiós krémhez tesszük a megpucolt barackot, és banánt turmixoljuk pépesre.
A legvégén tegyük bele a kókuszolajat, és még egy percig turmixoljuk.
Fagyasztjuk, néha kevergessük meg. Nem kell teljesen lefagyasztani, krémesen is nagyon finom.
A félretett péphez keverjük a diót, ha édesebben szeretjük, tehetünk egy kk mézet a szószba.
Egy tányérbe tesszünk 1-2 gombóc fagyit, a tetejére tesszünk a gyümölcsből, és leöntjük a diós "karamellszósszal".
A cukkinit meghámoztam, és felkockáztam, hozzáadtam a reszelt sárgarépát, ráöntöttem a vizet és fedő alatt pár perc alatt puhára pároltam. Ekkor leszűrtem, beletettem a turmixg...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
2 egység szódaport , 1 egység keményítőt és 1 egység és negyed vizet összefőzünk. Ha kicsit kihűlt, kinyújtjuk és kiszaggatjuk mint a tésztát különböző formákra. Csillámporral d...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
gggg
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű