4 db csirkemell
8 szelet sonka
8 szelet sajt vagy 15 dkg reszelt sajt
3-4 tojás
liszt
zsemlyemorzsa
só
bors
A csirkemellet felvágjuk szép szeletekre. Sózzuk, borsozzuk. Mindegyik szeletre teszünk 1-1 szelet sonkát és sajtot, és félbehajtjuk. A szokásos módon panírozzuk - liszt, tojás, zsemlyemorzsa. Majd a serpenyőbe olajat öntünk és nem túl forró olajban mindkét oldalukon szépen átsütjük nagyjából 5-7 perc alatt. /Nekem 6 fokozat van a tűzhelyen, 4-esen szoktam készíteni/.
A tojásokat megfőzzük, majd hideg vizet engedni rá, hogy mielőbb kihűljenek. A gombát megtisztítani és besózni és leborogatni. A kitört lábacskáit apróra vágni. A sütőt 200 fokra b...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A krumplikat héjában félig megfőzöm, majd felkarikázom és egy kacsazsírral kikent serpenyőbe rakom. Fűszerezem. Berakom a 180 C fokra előmelegített sütőbe, és 35 percig s...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Rétegekben cukkini,paradicsom,krumpli,csibehusi (előre lepiritva hagyman). Öntet: joghurt, fokhagyma,medvehagyma, pici tej, egy tojas, tetejére sajt
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű