70 dkg liszt
25 dkg margarin
2 tojás
2,5 deciliter tej
1 evőkanál cukor
fél dkg só
3 dkg élesztő
A lisztet elmorzsoljuk a margarinnal. Langyos tejben megfuttatjuk az élesztőt a cukorral és a sóval. A két tojással és az élesztős tejjel puha tésztát gyúrunk.
Kilenc egyenlő cipót formázunk belőle, jól kidolgozzuk őket, majd egy órán át letakarva pihenni hagyjuk. Palacsinta nagyságú vékony levelekre nyújtjuk, majd nyolc tortacikkre vágjuk. Lekvárt, vagy mákot, esetleg diós tölteléket rakunk bele. A szélesebb végénél fogva kifliket hajtunk belőle. Forró sütőbe tesszük, majd lassú tűznél világosra sütjük. Tetejét még melegen porcukorral meghintjük.
A kakaós laphoz a tojásokat szétválasztom, a fehérjét felverem kemény habnak pici sóval, a sárgáját cukorral, olajjal, vízzel kihabosítom, majd hozzá szitálom a lisztet, a kakaópor...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A kiflit érdemes előző nap megvásárolni, hogy egy kicsit megszikkadjon, majd mielőtt felhasználnák vékonyan karikázzuk fel. A tejhez adjuk hozzá a vajat, majd melegítsük össze. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű