- 1 kg zúza
-2 nagy fej hagyma
-1 paprika
-1 paradicsom
- olaj
- őrölt köménymag
- pirospaprika
-só
-bors
A zúzát nagyobb kockákra, a hagymát apróra vágom majd az olajon együtt megdinsztelem, fűszerezem pirospaprikával meghintem, vizet öntök alá, beleteszem az apróra vágott paradicsomot, paprikát és lefödve, kis lángon puhára főzöm ha a víz elfőtt pótolom.
Späzlevel (nokedli présen átnyomva ) tálaltam .
Mindent összekeverni és pihentetni egy éjszakát, majd másnap olajban kisütni.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kacsacombokat és a mellet jól megmossuk, és az esetlegesen előforduló tokoktól megszabadítjuk. Sózzuk, majd a bőrös részeket enyhén bevagdaljuk, és a bőrös résszel felfelé tepsib...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Másodszor készítettem el ezt a csirkemell sonkát, a múltkor fokhagyma volt benne, most azt kihagytam és friss snidling valamint kaliforniai paprika, meghámozva mert a babáinknak ké...
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Könnyű