4 db csirkemell
2 cukkini
3 paprika
1 padlizsán
2 sárgarépa
2 paradicsom
3 gerezd fokhagyma
zöld fűszerkeverék
só, bors
vaj
A húsokat átkenjük a fűszerekkel. A zöldségeket megtisztítjuk, felszeleteljük és kivajazott tepsibe tesszük, fűszerezzük. A húsokat rátesszük és öntünk rá 0,5 dl vizet, majd vajdarabokat teszünk a tetejére és letakarjuk alufóliával. 180 fokos sütőben 30 percen át sütjük, majd levesszük a fóliát, óvatosan megkavarjuk a zöldségeket, hogy ne törjenek és megforgatjuk a húsokat. 200 fokon további 30 perc alatt készre sütjük.
Szereted az egyszerű, de finom ételeket? Akkor ez lesz a kedvenced!
.A csirke combokat 2-3 felé vágom.Reszelek rá gyömbért fokhagymát meg fűszerezem.legalább 1 éjszakát vagy napot hűtőben állni hagyom.Sütéskor a reszelt sajtból,tojásból.sóból,liszt...
Elkészítési idő: 16+ 1 óra Nehézség: Könnyű
A húst kiklopfoljuk, sózzuk, borsozzuk, kicsit állni hagyjuk. Ezután lisztben megforgatjuk, mindkét oldalát elősütjük. Egy nagy tálba fektetjük őket és ráhalmozzuk a gomba töltelék...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű