liszt
70-80dk lisztet bele teszek egy tálba, rakok bele egy pici sót, 1egész élesztőt felfuttatok pici cukkorral, én tejbe szoktam, van aki vízbe, el keverem a liszttel az élesztőt, teszek annyi langyos vizet amennyit felvesz, bedagasztom,én géppel dagasztottam, 1órát meleg helyen kelesztem, ha meg kelt a tészta, lisztezett deszkára borítom a lángost, vékonyra nyújtom, a virsliket ketté vágom (én fél kilót használtam) a ki nyújtott tésztákat téglalap alakúra vágom és bele tekerem a virslit, picit meg görgetem kézzel, hogy ne látszódjon ki a virsli, picit pihenni hagyom aztán, bő forró olajban megsütöm..
A sütőport összekeverjük a liszttel, majd a hideg vizet is hozzáadjuk és csomómentesre keverjük.A banánokat három egyenlő részre vágjuk.A banán darabjait alaposan beforgatjuk a bun...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hagymát megtisztítom, apróra vágom, és olajon megdinsztelem. Beleteszem a húst, sózom, borsozom, paprikázom és felengedem vízzel. Ha megfőtt a hús, behabarom, de tej helyett vi...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Sütőzacskóban süsd a csirkét kb fél óráig a választott hozzávalókkal!
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű