A tésztához:
25 dkg liszt
2 evőkanál Vénusz olaj
2 dkg élesztő
1 csipet cukor
2 kiskanál só
1,5 dl meleg víz
A feltéthez:
pizzaszósz
felvágott
szárazkolbász
paprika
paradicsom
hagyma
reszelt sajt
A tésztához a hozzávalókat összedolgozzuk. 1 órát pihentetjük, kelesztjük meleg helyen.
A sütőt előmelegítjük 220 Celsius fokra. A tepsit kiolajozzuk, olajos kézzel a tésztát kinyújtjuk. Pizzaszósszal megkenjük. Felvágottat, kolbászt, hagymát sajtot, paradicsomot, hagymát teszünk rá, reszelt sajttal megszórjuk.
Szép pirosra megsütjük. Jó étvágyat hozzá!
Az asztalra terítünk egy tepsi méretű műanyag fóliát, a tetejére helyezzük a sajtkrémet. Egy másik fóliával befedjük, és nyújtófával négyzet alakra, kb. 6 mm vastagra nyújtjuk. A f...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1 tojás helyett. Lehet sütőtökkel,útifűmaghéjjal is machinálni
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Lobogó, bő, só nélküli vízbe beletenni a kukoricákat 15 per főzés Főzővízben kihűt Egyenként folpackba tekerve hűtőben pár napig tárolható Mikróban, vagy forró vízben melegíthe...
Elkészítési idő: 20 perc Nehézség: Könnyű