3 dl habtejszín, 2 evőkanál cukor, gyümölcs (leginkább konzerv, abból viszont bármilyen, többféle is)
1. A habtejszínt robotgéppel felverjük, közben hozzátesszük a cukrot.
2. Mikor már majdnem eléri a tejszínhab állagot, egy őzgerinc formába öntjük, és belepotyogtatjuk a gyümölcsöket.
3. A mélyhűtőbe tesszük, és néhány óra múlva tálalhatjuk!
4. Amikor a formából kiveszem, felvágom, és a hófehér fagyiban ott a sok színes gyönyörű gyümölcs!
5. Tálalás előtt egy kis piros szörpöt (eper, málna, meggy) öntök rá díszítésként.
Habtejszínt felverem, többi hozzávalókat habverővel összekeverem, hozzá adom a tejszínt, mehet fagyigépbe
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
8 tojást szétválasztani fehérjét és a cukrot kemény habbá verjük, a tejszínhabot, vaníliás cukrot a tejjel felverjük. A tejfölt a tejszínhabot a tojássárgáját mindent összekeverjük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A málnát a cukorral lettumixoltam rúdmixerrel,ha nem olvadt el benne a cukor kicsit meg mikróztam, szűrön át passzíroztam, hogy a magok ne kerüljenek bele, ebből így 275 ml lett, a...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz