20-25 ág citromfű
fél liter víz
fél kg cukor
egy fél rúd fahéj
2 citrom leve
A vízből, cukorból fahéjjal szirupot főztem, majd hagytam hűlni. Amíg hűlt, leszedtem a citromfű ágacskákat, megmostam, majd lecsipegettem róla a leveleket, és felaprítottam. Ráöntöttem a szirupot, hagytam állni kb. 20 percig. Belecsavartam a citromokat. Végül leszűrtem és üvegbe töltöttem.
8 dl lett belőle.
A nagyobb darabokra vágott banánt, a kókuszkrémet, az ásványvizet és a mandulát az aprító kelyhébe tesszük és simára dolgozzuk. Rátekerjük az ivókupakot, így bármikor fogyaszthatju...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
Összeturmixoljuk
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A dinnyét kockákra vágjuk. A gyömbért finomra reszeljük. A dinnyét a gyömbérrel, cukorral, joghurttal és vízzel mixerrel pürésítjük, majd poharakba töltjük.
Elkészítési idő: 5 perc Nehézség: Könnyű