Piskóta
Krém:
- 4dl tej
- 1 vaníliás puding + megfőzni
-1 kis ráma
- 20dkg cukor
-1 gesztenye
A piskótát ketté vágjuk ,krémmel megtöltjük és a tetejét is. Gesztenyével díszítjük
A banánokat pépesre törjük. Hozzáadjuk a felvert tojásokat, a tejet, a lisztet, a sütőport és a szódabikarbónát. Alaposan összekeverjük, majd merőkanalanként kisütjük pici olajban....
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A töltelék tetszőleges, nálunk mákkrém volt, amihez darált mákot és kevés édesítőt annyi forró vízzel kevertem össze, hogy kenhető, de nem folyós krém legyen. A tojásokat a víz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Jól összekeverjük majd, egy keveset tettem a forma aljába, majd jött bele egy kiskanál lekvár, és utána megint tészta. A sütési idő 3 perc volt a mikróban.
Elkészítési idő: 5 perc Nehézség: Könnyű