5kg paprika,
3kg paradicsom,
só,
olaj
A paradicsomot lehéjazzuk, és oda tesszük főni, mikor felforrt hozzáadjuk a kockára vágott paprikát,sózzuk, fél készre főzzük, üvegekbe szedjük, tetejére olajat teszünk, lefedjük és száraz dunsztba tesszük!
Káposztát gyalulni, céklát reszelni, hagymát vékony karikákra vágni, mindent összekeverni, hagyni állni 1 napot közben többször átkeverni, majd üvegekbe tölteni .
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Nagyanyitól van a recept
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Ez egy konkrétan savanyúság recept, ezt lehet 5 literes fedeles vödörben is, de lehet 5 literes üvegben is, nekem praktikusabb a flakon mert bőven van belőle: az üveg aljára egy c...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű