8 tojás
8 ek. liszt
8 ek. cukor
Fehérjét felverem géppel. A cukrot közben belekanalazom és úgy keverem.
Ha kemény hozzáöntöm a t.sárgákat de már csak lassan kevertetetem a géppel.
Hozzáadom a lisztet és addig keverem míg az szép sima lesz.
Ne sokáig keverjen ekkor már.
Sütőpapíros nagy gáztepsibe simítom és 180 fokos előmelegített sütőbe tolom.
Ha az oldalán kissé elválik akkor jó.
Azonnal kiborítom enyhén vízezett konyruhára,felcsavarom majd visszatekerem.
Visszarakom a sütőpapírra és megvárom míg kihűl.
Lekvárral töltöm.
Készítek egy zabkorpás piskótát Míg a tészta sül, egymás után elkészítem a pudingokat. Csomómentesre keverem a pudingport a cukorral és a tejjel. 700 watton 2,5 percre beteszem a...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Lap, krém, piskóta, krém, lap, vékony krém, 10 dkg durvára vágott dió, + 1 e.k cukor karamellizálva rácsurgatjuk a tetejére.
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes
Az olajon kívül, minden hozzávalót csomómentesen összekeverünk. Egy serpenyőbe olajat öntünk, fel hevítjük és bele öntjük a masszánkat. Fedővel letakarjuk, vissza vesszük a hőfok...
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Könnyű