3 pár virsli hosszú)
2 fej lila hagyma
3 db főtt tojás
2 dl tejföl
majonéz
mustár
só, bors, egy pici cukor
A virslit felkarikáztam, a hagymát vékonyra szeleteltem, a főtt tojásokat kockára és karikára vágtam, majd elkevertem a tejfölt, a majonézzel és a mustárral, sóztam, borsoztam és az egészet összekevertem. A hűtőbe tettem egy órára, hogy összeérjenek az ízek. Egy kis paprikával diszítettem.
A kígyóuborkákat hosszában félbevágjuk, kimagozzuk és felszeleteljük. Hozzáreszeljük a gyömbért és fokhagymát, hozzáadjuk az ecetet, a sót, a porcukrot a vizet. Majd az uborkát m...
Elkészítési idő: 30 p Nehézség: Könnyű
Megtisztítjuk a zöldségeket. A céklát és a sárgarépát reszeljük le. A fokhagyma levét nyomjuk ki és csorgassuk rá a fentiekre. A sajtot vágjuk is kockákra. Egy salátástálban ke...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű