Hozzávalók (2 személyre):
A zabkásához:
• 150 g zabpehely
• 5 dl víz
• 1 tk fahéj
• 1 csipet só
• 2 ek barnacukor
A tetejére:
• étcsokoládé pasztilla
• eper
• banán
• aranymazsola
• mandula
• méz/juharszirup/agave szirup
Egy lábasban a zabpelyhet, fahéjat, sót, barnacukrot és a 3 dl vizet, közepes lángon elkezdjük kavarni. Ahogy a zabpelyhek felszívják a vizet, folyamatosan pótoljuk, kb. 1/2 liter kerül bele összesen. Úgy 10 perc alatt puhára fő. Azonnal tálaljuk és kedvünk szerint megszórjuk a tetejét mindenfélével pl: felkarikázott banánnal, eperrel, étcsokival stb.
tejszín program a poharak aljára cukormentes lekvár
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
fél disznófej, 2 nyelv, 2 szív, feltenni annyi vízben ami ellepi,egész hagymát fokhagymát,2 sárgarépát tettem bele ,kis ételízesítőt és főztem takarékon 5 óra hosszat. Fejhúst le s...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű