110 ml citromlé,200 ml víz,6 ek, cukor,1 cs,vaníliapuding ,kb 10 dkg margarin
a margarin kivételével sűrűre főzzük a hozzávalókat, ha kihűlt margarinnal kikeverjük,sütikbe,pohárkrémekbe ,finom ,a szilikonos pillangó formába sütöttem sütit kettévágtam ezt a krémet tettem bele,főztem még meg csokipudingot és abból pöttyöket tettem rá,aztán vissza a süti felső részét finom volt
piskótatortát széltében 3 lapra vágjuk (kettőt majd egyéb célra használunk el), és egy akkora, lehúzható karikával működő tortaformába tesszük, hogy lehetőleg minél tökéletesebben...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű