10 dkg puha vaj
25 dkg porcukor
4 db tojás szétválasztva
25 dkg liszt 2 dl tej
1/2 cs. sütőpor
csipet só
~50 dkg magozott meggy, vagy bármilyen más gyümölcs.
Esetleg ét csoki mehet hozzá.
A tojás sárgáját a porcukorral és a vajjal krémesre keverem robotgéppel, majd a lisztet és a tejet apránként felváltva hozzá adagolom. Eztán a sütőpor és só jönn.
A tojás fehérjét felverem habnak és a többihez keverem 3-4 részletben.
Sütőpapíros tepsibe öntöm és a liszttel megszórt gyümölcsöt elosztom a tetején.
~180-190 C-os sütőben megsütöm. (kb. 1 óra)
½ L tejföl, 7 tojás sárgája, 7 kanál porcukor, 7 kanál liszt-összegyúrni majd a 7 tojás fehérjének a habját belekeverni és 30 percig, lassan sütni.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
4-4 tojásból piskótát készítünk. 30x20 cm tepsibe.160 fokon 20 percig sütjük. Ha kihűlt, 3 cm pogácsa szaggatóval kiszúrjuk. Krém:tojássárga,cukor vanília,keményítő és pici tej ha...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Összedolgozni és fél órát pihentetni. Kanállal szaggatni.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű