1 liter víz
30 gerezd fokhagyma
5 egész citrom
Ezeket össze kell turmixolni, mindkettőt héjastól és ezt kell a vízzel felönteni, majd forráspontig felmelegíteni(amíg gyöngyözik). Hagyni kell kihűlni és utána leszűrni.
Ebből kell naponta reggel egy kupicával meginni 30 napon át, majd 8 nap szünet és ismét 30 nap, ez egész évre kitisztítja az ereket, beállítja a vérnyomást is és az immunrendszert is feljavítja.
Ezt a recept, ami többek között az erekre lerakódott meszesedéseket teljesen kitisztítja. Segít a lehető legegyszerűbb módon megtisztítani az ereket úgy, hogy közben szabályozza a vérnyomást és még a vércukorszintre is figyel. Az illetőnek, aki ajánlotta elmúlt a cukorbetegsége és nem kell szemüveget sem hordani. Ő ezt évente egyszer megcsinálja.
A dagasztótálba vagy a kenyérsütő üstjébe tesszük a lisztet, a közepébe egy kis mélyedésbe kerül a cukor, élesztő, langyos tej. 10 perc alatt felfut az élesztő, utána mehet hozzá a...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Lesikálva, fóliába csomagolva betettem a 4 óriás krumplit a sütőbe. 180 C fokos sütőben sütöttem majdnem egy órán át.A vaj felén, közepes tűzön addig sütöttem a kolbászt, hogy el k...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes