400 gr csirkemell kockára vágva
1 fej vöröshagyma
1 nagy pohár light joghurt
pirospaprika őrlemény, só, bors
2 kiskanál teljes kiőrlésű búzaliszt
A hagymát megfonnyasztom pici olajon, azt olvastam, ilyenkor kell hozzáadni a pirospaprikát, mert ilyenkor jön elő a színe.
Beleborítom a csirkét és megpirítóm, majd felöntöm pici vízzel és még párolom egy picit.
Ha már megpuhult a csirke, beleöntöm a joghurtot és kicsit felforralom. 2 kiskanál teljes kiőrlésű búzalisztet sűrítem a szószt és jöhet a só, bors ízlés szerint.
Elkészítése: A májat kevés, enyhén sós vízben megfőzzük, ( én a levesben főztem, de 25 dkg máj és 25 dkg zúza) majd hagyjuk hűlni és felszeleteljük kis kockákra, egy tálba tesszük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hagymát, paprikát és parad...
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Könnyű
A combokat letisztítom, majd folyó víz alatt alaposan le mosom, egészben, vagy ketté vágva tálba rakom, sózóm, borsozom kevés Vegetát szórok rá,hozzá öntöm az olajat a csapott evő...
Elkészítési idő: 15-perc Nehézség: Könnyű