2-2 db sárga répát,fehér répát.1 fej hagymát,3-4 gerezd fokhagyma,4 db csirkecomb,1 fej hagyma,
egy lábosba teszek 2-2 db sárga répát,fehér répát.1 fej hagymát,3-4 gerezd fokhagymát,fel karikázva,a csirke húst be sózom,borsozom,kicsi majoránna,,(egy kicsit hagyom állni)a zöldségekre teszem a húst,annyi vizet teszek rá ami a zöldséget el lepi,fedő alatt párolom,mikkor a hús félig meg párolódott ki szedem a lábosból.a zöldségeket turmixgépben vagy botmixerrel meg pépesíttem teszek bele tejfölt,kevés lisztet,)ha szereti valaki a savanykás ízt tehet bele cukrot,mustárt,vagy citromlét)a lábosba vissza öntöm bele teszem a húst és fel forralom.
A vékony szeletekre vágott hagymát üvegesre fonnyasztjuk a zsírban. Hozzáadjuk a felszeletelt gombát. Zsírjára pirítjuk. Ekkor adjuk hozzá a csíkokra vágott májat. Megszórjuk töröt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű