1 tojás sárgáját egy csipet sóval, egy tk. mustárral tálba tettem. Kb. 2 dl növényi olajat adtam hozzá úgy, hogy eleinte csak cseppenként, amikor elkezd sűrűsödni, akkor már bátrabban öntöttem hozzá, közben habverővel folyamatosan kevertem. Lassan kell dolgozni vele amíg nincs gyakorlat, nehogy kicsapódjon. Amikor kellően sűrű lett, még adtam hozzá kevés őrölt fehérborst, 1 tk. mézet és citromlevet. 2-3 ek. tejföllel lazítottam.
rgrqe
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az összes gyümölcsöt levével együtt beleöntöm egy lábosba.(A barackot kisebb kockára vágom ). Teszek hozzá szegfűszeget, fahéjat / ez lehet egész, illetve őrölt is ízlés szerint /,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű