2 dl tej
20 dkg kokusz reszelék
30 dkg kristály cukor
20 dkg liszt
25 dkg margarin
2 ek. kakaopor
3 db olyta lap
2dl tejet 20dkg kókusszal és 30dkg cukorral felfőzünk,és hozzáadunk 20dkg lisztet és lassú tűznél még 5percig főzzük.A tűzről levéve belekeverünk 25dkg margarint,és elfelezzük.Az egyik felébe belekeverünk 2evőkanál kakaóport és megtőltjük az ostyalapokat.Nagyból 3 db kell hozzá.Alsó a kakaós krém.1-2 óra múlva fogyasztható.
a rizst a tejjel és cukorral feltesszük föni. Ha megfött belekeverjük a vajat, kicsit hütjük és hozzáadjuk a tojás sárgáját, mazsolát, reszelt citromhéjat, a tojás felvert habját....
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Előkészítés A kapcsos sütőforma (kb. 26 cm átmérőjű) alját sütőpapírral kibéleljük. A mézes kekszet a tasakjában klopfolóval apróra törjük. A morzsát és a vajat egy keverőedény...
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Könnyű
Megsütni és lekvárral összeragasztani.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű