Tészta:
3o dkg liszt, fél cs. sütőpor, 15 dkg porcukor,10 dkg daráltdió, 2o dkg margarin,1 evőkanál kakaó, 1 egész tojás.Ezeket összegyúrjuk,formába nyomjuk,sütjük. Nem tele a formát,csak egy nagyobb cseresznyényit
Krém:
5 dkg margarin,7 dkg vaj,1o dkg porcukor,néhány csepp mandula aroma-- kikever.
2 dl tejbe 2 evőkanál liszt--felfőz,hül, belekever 1o dkg daráltdió.
A hozzávalókat összekeverjük, és 3:30 percre berakjuk a mikróba. (bögrébe)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Grillázs készítése, ahogy én csinálom: Anyag hányad: két rész kristálycukor, egy rész darabos dió. Kipróbálásra ez elég. Én általában 2 kg cukorból és 1kg dióból szoktam elkés...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Elsőként a tölteléket készítem el. Egy tálba beleteszem a darált diót, a vaníliás cukrot, a kakaóport, a citrom reszelt héját, a kristálycukrot és összekeverem. Félreteszem. Közben...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű