1 nagy csirkemell
1 nagy hagyma
4 gerezd fokhagyma
1 evőkanál édes mustár
1 teáskanálnyi csípős mustár
friss zöldpetrezselyem
1 dl főzőtejszín
só, bors
olaj
A húst nagy szeletekre vágjuk és átkenjük a fűszerekkel. A hagymát megtisztítjuk, felszeleteljük és olajon megpirítjuk, majd a csirkét is pirítjuk 3-4 percig. A mustárt hozzákeverjük a tejszínhez és a zúzott fokhagymát is belekeverjük. Amikor a csirke már majdnem megsült felöntjük vele. A zöldpetrezselymet apróra vágjuk és rászórjuk, készre főzzük.
Ennél az ételnél az a lényeg, hogy mindent előre össze kell vágni, mert szépen folyamatosan lehet menni, ha elő van készítve. Tehát szép csíkokra vágom a húst, a gombát, és összeme...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A húst kiklopfoljuk, sózzuk, borsozzuk, kicsit állni hagyjuk. Ezután lisztben megforgatjuk, mindkét oldalát elősütjük. Egy nagy tálba fektetjük őket és ráhalmozzuk a gomba töltelék...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű