30 dkg rizsliszt
tápiókakeményítő
útifűmaghéj
bika,
kakaópor
8-10 dkg növényi margarin
2 tojásnyi helyettesítő(Orgran...helyett is útifű+víz v.lenmag?)
brokkoli
édesítés
víz
Őröltettem rizst a malommal, olyan 30 deka körül, ehhez tettem tápióka keményítőt, evőkanálnyi utifű maghéjat, szódabikarbónát, kakaóport, olyan 8 dkg növényi margarint (kókuszzsír is jó). Az Orgran tojáshelyettesítőjéből 2 tojásnak megfelelő adagot. Cukkinit szoktam, az most nem volt uh egy fél tenyérnyi fagyott brokkoli fejet reszeltem bele, a legkisebb lyukú reszelőn. Csak a virágos részét, szárát nem. Ezzel édesítettem, de nem tudom otthon lehet-e kapni, végülis ki mit használ stevia, kókuszvirág cukor stb. Ezután kevés vízzel összekevertem mindent egyben, annyi víz kell hogy brownie tészta állaga legyen. 160 fokon kb 20 perc alatt megsül.
Az alap hozzávalóit összekeverjük, majd süssük kb 180 fokon kb 60 percet! Sülés után a lapokat félbe vágjuk, megkenjük DW csoki, karamell, sárgabarack öntettel, majd rákenjük a va...
Elkészítési idő: kb 60 perc Nehézség: Könnyű
A mirellit tésztát két részre osztom. Egy tepsi alján (tepsi fordítva) megsütöm úgy, hogy előtte zsíradékkal bekenem a tepsi alját, hogy a tészta ne ragadjon le. Kb. 15 percig sütö...
Elkészítési idő: 60-120 perc Nehézség: Közepes