1 + 1/2 csesze mandula liszt vagy dió - áztatva szárítva darálva,
1 csesze kokusz reszelek,
almapüre DM-es szoktam használni és csak belekeverem, kisebb üveg, valamikor csak reszelt alma, 1 üvegnyi mennyíséget de ne legyen nagyon vizes, vagy sütőtökpüré, batatapüré,
3 evokanal mez , vagy ami lehet,
1/4 csesze kókusz olaj,
1 kaveskanal fahej,
1 kaveskanal szodabikarbona, picit citromlé.
Ezt mind osszekeverni es tortaformaba tenni (tortaformat ki belelni sutopapirral). Sütni 175 C-on, légkeverés mellett ugy kb 35 percet. Gyümölcstórta formában is jó volt. Érzékeny, mert összekötőanyag is olyan. Ha valaki fél érdemes hozzáadni picit tapiókát.
A rizst bő vízben 5 percig főzöm aztán leszűröm. Egy nagyobb lábosban felteszem a tejet cukrot vaníliacukrot és a citrom héját főni beleteszem a rizsát is és lassú tűznél puhára f...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
180 fokon 10-15 percig kell sütni.
Elkészítési idő: 10-15 perc Nehézség: Könnyű
A tojássárgákat a vizet, és a cukrot fehéredésig keverni. A lisztes sütőport is hozzáadom végül beleforgatom a tojásfehérje habot.Zsírpapírral bélelt 26 cm sütőformába öntöm és meg...
Elkészítési idő: 1 óra+krém Nehézség: Könnyű