2 marék sóska
1-2 ek kókuszkrém
1 nagy kanál méz
2-3 zselatinlap/
2 marék sóskát megmosunk, a szárát leszedjük, forró vízzel leforrázzuk és még egy kicsit főzzük. Leszűrjük, majd egy kevés friss vizet öntünk rá (oxalátcsökkentés! - a főző vizet ne használjuk), összeturmixoljuk kevés (1-2 kanál) kókuszkrémmel és egy kis (nagy) kanál mézzel. Közben 2-3 átlátszó zselatinlapot beáztatunk 5 percre, kicsavarjuk és a még meleg sóskakrémben elkeverjük. Kis tálkába öntjük és a hűtőben hagyjuk megdermedni!
A krumplikat /nem kell meghámozni/ kefével alaposan megsúroljuk, majd bevagdaljuk a tetejétől az alja felé, ügyelve arra, hogy az alsó résznél a héját nem vágjuk át, mert akkor szé...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A padlizsánt félbevágva és a húsát bevagdosva tedd be a sütőbe. Ezt az első lépést egyébként előző nap is megcsinálhatod, így reggel már a kész alapanyag vár rád a konyhában. A sül...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű