30 dkg porcukor,
4 tojás sárgája,
10 k. víz, kikeverjük,
10 dkg diót,
20 dkg lisztet,
4 tojás habját,
fél cs. sütőport adunk hozzá,
sütjük.
Tetejére: ¼ l tej, 3 k. liszt, 1 tojás sárgája, sűrű krémet főzünk. 15 dkg vaj, 15 dkg porcukor, 1 vanília simára keverjük, a kettőt összekeverjük és a kihűlt tésztára kenjük. 3 tojás fehérje, 16 dkg porcukor gőz felett kemény habbá verjük, és a krémre kenjük.
Tetejére csoki mázat teszünk.
Először a pudingot készítettem el: a pudingporokat egy nagy lábasban elkevertem a cukorral és kevés tejjel, amikor szép csomómentes lett, hozzáadtam a többi tejet, és kis lángon, g...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű