5 fej lila hagyma
2 e.k. olaj
0,5 m.k. bors
3 t.k. méz
3 t.k. cukor
0,5 dl száraz vörösbor
A hagymákat vékonyra kell vágni és olajon megdinsztelni.
Hozzáadjuk a cukrot és a mézet, sót és felöntjük a vörösborral.
Amikor a bor nagy része elpárolgott, akkor lesz jó a lekvárunk.
A krumplit meghámozom, felkockázom, jól megmosom, és felrakom bő vízben főni, sóval, jó puhára főzöm, amíg fő, addig megdinsztelem a felszeletelt hagymát, megfőtt a krumpli leszűr...
Elkészítési idő: 10-perc Nehézség: Könnyű
Ellában 1 dl vízen megpároltam GŐZ programon a spárgát. A sárgarépa készen volt már üvegben, hőkezelve. A konjac rizst 3 órán keresztül forró vízben áztattam. Mindent összemele...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
fent
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű