50 dkg darált keksz, 5 ek. kakaópor, 3 ek. baracklekvár, 5 dkg vaj, 5 ek. porcukor, 3 dl tej, kevés rum
Krém: 3 dl tej, 3 ek. liszt, 1 vaníliás cukor, 5 ek. cukor, 10 dkg vaj, 15 dkg kókusz
A tészta hozzávalóit összegyúrjuk, 3 részre osztjuk és egyenként 2 réteg folpack között lapokká nyújtjuk.
Egy tepsit kiolajozunk és az egyik lapot beleterítjük.
Krém: a tejből, lisztből, cukrokból, a fele kókusszal krémet főzünk. Kihűtjük , majd összedolgozzuk a maradék kókusszal és a vajjal. A felét a tepsiben lévő tésztára kenjük, majd erre a második lap, krém és a 3. lap. A tetejét bevonjuk csokimázzal, vagy olvasztott csokival.
1- fentieket összekeverjük, ez a jó arány, sok kísérletezés után, pont ennyi kell, nyilván lehet hígítani, sűríteni ízlés szerint 2- kisütjük, kb. 11.12 db lesz, sütő mérettől füg...
Elkészítési idő: 35 perc Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összegyúrni, vékonyra nyújtani, szaggatni, forró olajban sütni, porcukrozni.
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A tejszínt elkezdjük habbá verni, mikor egy picit már sűrűsödni kezd, hozzáadjuk a pudingport és fél deci rumot, és tovább verjük, amíg összeállt szilárd krémmé A kávéba beleönt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű