Alsó diós rész:
- 3 tojás sárgája
-1 ek xilit
-1ek nyílgyökér liszt
-1ek tápióka keményítő
-1/2kk szódabikarbóna
- 6ek őrölt dió
- 2ek kókusz olaj
Fölső - fehér része:
- 3 tojás fehérje
- 2ek méz
- 1 van.ízü xilit
Habbá verni és az alsó részre önteni.
x
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Mi micsoda???? K2, CMC, tragant, glazúr... Többen is kértétek, hogy írjak pár szót a "tortanyelven" említett "kódokról"... :D ez jó... :) de tényleg igazatok van, hiszen mint a K2...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű