1 egész de kicsi tojás
1 evőkanál darált mák
2 evőkanál mandulaliszt(vagy amilyet használsz)
2 evőkanál kókuszolaj(vagy sima)
3 evőkanál víz
1 tk sütőpor(gluténmentes)
1 evőkanál xilit(vagy amit használsz)
minden összekevertem egy bögrében,majd 3 percre a legmagasabb fokozaton kisütöttem,cukormentes feketeribizli-josta lekvárral tálaltam
Élem "Édes" Életem
- Az édesítőt, a tejfölt, a krémsajtot, a citromlét, a vanília aromát és a tojást jól keverd össze egy bögrében. - Ha gyümölcsösre szeretnéd, akkor azt is szórd bele. - Tedd...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A meggyet megmosom, kimagozom, egy kávéskanál cukorral megszórom, félreteszem. A margarint a cukorral és a vaníliás cukorral jól kikeverem, majd egyenként hozzáadom a tojásokat. B...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
http://www.mindenegybenblog.hu/sutes-nelkuli-receptek/tuti-finomsag-sutes-nelkul-csak-kevergetni
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű