-zsemle
-50 dkg darálthús
-2 paradicsom
-sajt
-hagyma
-fokhagyma
-vegeta,bors
hagyma+olaj+hús-->vízzel felöntöm+puhára főzőm+p.paprika+fokhagyma-->átkeverem(paradicsom,só,bors)-->összefőzőm és bele a zsömlébe--sütőbe és rá a sajt :)
A cukkinit tetszés szerint összedaraboljuk, a belsejét kiszedjük (félretesszük!) és a kis hajókat egy tepsibe pakolgatjuk jó szorosan egymás mellé. Bekapcsoljuk a sütőt 180 Celsius...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zöldbabot sós vízben megfőzzük. A megtisztított és apró kockákra vágott vöröshagymát kevés olajon megüvegesítjük, beleszórjuk a paprikát és a vegetát, majd hozzáadjuk a darált h...
Elkészítési idő: 1/2 óra Nehézség: Könnyű