55 dkg liszt
3 dkg élesztő
25 dkg margarin
5 tojás
késhegynyi szódabikarbóna
1/2 kg porcukor
kókuszreszelék
Az élesztőt pici tejbe felfuttatjuk.
A lisztet elmorzsoljuk a margarinnal.
Ezeket egybe,majd hozzá még 5 tojássárgáját.
4 fele osztjuk,vékonyra sodorjuk.
5 tojás fehérjét fél kiló porcukorral gőz felett felverünk,a tésztára kenjük,megszórjuk kókuszreszelékkel.
Feltekerjük,szeljük,majd jözépmeleg sütőben megsütjük.
A kihűlt piskótát kockákra vágtam, majd mázba és kókusz reszelékbe forgattam
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A palacsinták meg vannak sütve A tejből, cukorból és a pudingporból sűrű pudingot főzünk, és még melegen hozzáadjuk a vajat is. A banánt és a narancsot megpucoljuk és apróbb dara...
Elkészítési idő: 1,5 Nehézség: Közepes
Cukormentes habtejszínt édesítővel felverünk, majd mikor kihűlt a piskóta, megkenjük vele és meggyet dobálunk bele, végül újra feltekerjük. Én fagyasztott meggyet használok, mikr...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű