(kb. 32x22 cm tepsi)
4 tojás
12 dkg por alakú erythritol (ízlés szerint)
40 dkg finomra reszelt sárgarépa
1 ek. almaecet vagy citromlé
25 dkg darált dió
8 ek. nyílgyökérpor
1 púpozott tk. szódabikarbóna
1 dl mandulaolaj vagy olvasztott kókuszolaj
A krémhez:
2 dl behűtött kókuszkrém
2-3 ek. erythritol
10 dkg olvasztott csoki (tej-, cukor- és szójamentes)
Mixerrel keverd 4-5 percig tojásokat az édesítővel,ezalatt jó habos lesz és kifehéredik.
Keverd hozzá a reszelt répát és a citromlevet vagy ecetet.
A száraz hozzávalókat vegyítsd el, add ezt is hozzá, a végén öntsd hozzá az olajat és keverd simára.
Egy tepsit bélelj ki sütőpapírral, öntsd bele a masszát, előmelegített 170 fokos (légkeveréses) sütőben süsd kb 35-40 percig.
Ellenőrizd, hogy a közepe is átsült-e, a sütési idő sütőnként változó lehet.
Hagyd kihűlni, majd készítsd el a krémet.
A behűtött kókuszkrémet kevés édesítővel keverd habosra.
A csokit olvaszd fel, amikor már langyosra hűlt keverd a kókuszkrémbe, kend a süti tetejére.
Kockákra vágva tálald, még napok múlva is puha marad.
1. Olvaszd fel kíméletesen a csokoládét vízfürdő fölött vagy mikrohullámú sütőben. 2. Forgasd bele a krémsajtot és addig keverd, amíg egyenletes állagú lesz. 3. Válaszd szét a to...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Össze kell gyúrni és kinyújtani. Epreket felszelni,tésztára rá és eritrittel megszórni.Ki kell hagyni a szélén négy centit hogy be lehessen hajtani
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű
7 dl tejbe vanliás pudingot főzünk,a többit cukorral vaníliáscukorral a tejet meglangyosítom.A kiflit felkarikázzuk belemártjuk a tejbe.1 jénaiba soronként rakjuk a kiflit megszórj...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű