25 dkg margarin
10 dkg porcukor
1 cs vaniliás cukor
25 dkg liszt
100 g pudingpor
Összedolgozni,golyókat formálni,és villával lenyomni.
200 fokon pár percig sütni.
ö
A 4 tojás sárgáját a vajjal kikeverjük. Felfuttatjuk az élesztőt a tejben kis cukorral, majd az egészet a liszttel kidolgozzuk. 2 részre osztjuk. Lap, töltelék, lap
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A lisztet a zsírral és a cukorral elmorzsoljuk.A tejben a szalalkálit felfuttatjuk, és a liszthez adjuk rétestészta álagúra gyúrjuk, ha kell bele még tej adjunk hozzá. A tésztát ha...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A tojást a mézet cukrot margarint,kakaóport,gőzfelet melegítjük majd ha kihült egy kicsit akkor lisztezett szódapora összekeverjük. Három lapot sütünk a tepsi hátulján. A pudingpo...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű