:25dkg főtt rizs
5dkg rizsliszt
2dl tej
15dkg édesítő (por)
1narancs
a hempergetéshez fahéjas édesítő
A sütőt 160fokra előmelegítjük.Az összes hozzávalót botmixerrel összetormixoljuk,majd egy kiolajozott sütőpapírral bélelt pici tepsibe öntjük,és kb.45perc alatt készre sütjük.Ha kihűlt,a formából kiborítva kis kockára vágva,rizslisztbe forgatva ,bő olajban fél perc alatt ropogósra sütjük.Még forrón fahéjas porcukorba hempergetjük,szétterítjük ,hagyjuk hűlni,nehogy a kockák összeragadjanak.
Az őszibarackokat forró vízfürdőbe mártjuk, majd hideg vízzel leöblítjük, meghámozzuk, félbevágjuk és magjukat eltávolítjuk. A fügét alaposan megmossuk, szárazra töröljük, és a kem...
Elkészítési idő: 35 perc Nehézség: Könnyű
https://www.facebook.com/LittleThingsFood/videos/1917127645188313/
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zsírszalonnát megkapargatom, így a rajta lévő szennyeződést eltüntetem, majd kockákra vágom /kb 3X3 cm/ Ezt a mennyiséget 2 nagyobb /6 l-es/ lábosba rakom és felteszem a tűzhel...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű