:25dkg főtt rizs
5dkg rizsliszt
2dl tej
15dkg édesítő (por)
1narancs
a hempergetéshez fahéjas édesítő
A sütőt 160fokra előmelegítjük.Az összes hozzávalót botmixerrel összetormixoljuk,majd egy kiolajozott sütőpapírral bélelt pici tepsibe öntjük,és kb.45perc alatt készre sütjük.Ha kihűlt,a formából kiborítva kis kockára vágva,rizslisztbe forgatva ,bő olajban fél perc alatt ropogósra sütjük.Még forrón fahéjas porcukorba hempergetjük,szétterítjük ,hagyjuk hűlni,nehogy a kockák összeragadjanak.
200 fokra melegítsd elő a sütőt. Hámozd meg a répákat és vágd le a végüket. Vágd vízszintesen félbe, függőlegesen pedig harmadold őket. Tedd a répaszeleteket egy tálba, és szórd...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Tedd az összes hozzávalót egy tálba, keverd el alaposan, amíg szép, homogén krémmé válik. Tedd egy kiürült, kimosott tégelybe és használd! Így alkalmazd! Kend a házi krémet...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összedolgozzuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz